Apie mus

Esame baldų gamybos įmonė, kuriai kuriant patogius ir stilingus namus ar biurą svarbi kiekviena detalė. Kaip atskiras detales suvesti į stilingą ir harmoningą visumą, kaip netikėčiausią idėją paversti kokybišku rezultatu – geriausiai žino profesionalai, nes jie gyvena aistra savo profesijai ir turi neįkainojamos profesinės patirties.

Mūsų ilgametė patirtis gaminant baldus ir kuriant interjerus namams bei verslui leido ištobulinti ir sustyguoti visus procesus nuo idėjos iki galutinio rezultato. Valdydami moderniausias baldų gamybos technologijas, parinkdami kokybiškiausias medžiagas, keldami sau aukščiausius estetikos ir kokybės reikalavimus, nuolat besidomėdami pasaulinėmis baldų ir interjero tendencijomis ir pasitelkdami kūrybingiausius baldų bei interjero dizainerius galime įgyvendinti bet kokią Jūsų idėją arba pasiūlyti Jums savąją. Mes niekada neribojame fantazijų ir svajonių. Įsiklausydami į Jus, kartu su Jumis įgyvendiname Jūsų svajones, kad Jūs patys ir Jūsų svečiai, vertindami namų ar verslo erdvės interjerą ir baldus ištartų žodžius STILINGI NAMAI – taip bus ištartas mūsų vardas STILINGI NAMAI / HOME IN STYLE. Taip bus įgyvendinta Jūsų svajonė ir įvertintas mūsų darbas.

Turite svajonių apie stilingus namus, modernų biurą, ypatingo verslo ar kitą Jums svarbią erdvę?

Mes Jūsų paslaugoms!

Idėja

Kaip idėja tampa
dizainu

Idėjos kartais šauna į galvą netikėtai pačiais įvairiausiais pavidalais. Jas galima aprašyti ar papasakoti keliais žodžiais, nupiešti keliomis linijomis arba, pavyzdžiui, įvardinti pagrindinę idėjos spalvą. Atskleiskite visa tai mums, ir Jūsų idėjos pavirs unikaliu baldų ar interjero dizainu, pritaikytu būtent Jūsų namams, biurui ar kitai verslo erdvei.

Medžiagos

Stilius bei kokybė Jūsų akims
ir pirštų galiukams

Kokybiškos, tinkamai parinktos medžiagos net paprastas baldų ar interjero idėjas paverčia ypatingais sprendimais, į kuriuos smagu žiūrėti, malonu liesti, patogu naudotis. Medžiagoms skiriame didelį dėmesį, nes idėjos įkūnijimas turi būti estetiškas, kokybiškas ir ilgaamžis. Kartu visada atsižvelgiame į konkrečius poreikius ir pasiūlome optimalius sprendimus, pristatydami medžiagų pasirinkimo įvairovę.

Gamyba

Ištobulintų technologijų ir
meistrystės dermė

Šiuolaikinės baldų gamybos technologijos ir mūsų komandos profesionalų meistrystė suteikia praktiškai neribotas galimybes įgyvendinti Jūsų ar interjero dizainerio sumanymus. Jūsų idėjos tikrai materializuojasi, tereikia drąsiai svajoti ir tas svajones atiduoti į mūsų komandos rankas.

Kokybė

Apgalvota kiekviena
detalė

Siekiant harmonijos ir tobulumo, kiekviena baldų detalė, kiekvienas interjero elementas turi būti išbaigtas. Preciziškumo, tikslumo ir kokybės siekiame kiekviename kūrybos ir gamybos proceso žingsnyje, kad Jūs tiesiog mėgautumėtės specialiai Jums sukurtais baldais bei interjerais, kuriuose gyvenate ar dirbate.

Su mumis dirbti paprasta.
Su mūsų darbais gyventi tobula.

Jeigu Jums įdomios mūsų mintys ir darbai, kreipkitės į mus!
Arba toliau keliaukite po mūsų projektų pasaulį!